O nas

O nas

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą, która chce dzielić się zamiłowaniem do roślin ze wszystkimi i zazieleniać im świat.

Kwiaty cięte i doniczkowe stanowią nieodłączny element naszej codzienności. Z czasem, zainteresowanie zmieniło się w pasję, a ta zrodziła pomysł na pójście dalej.

Poprzez tworzenie kwiaciarni internetowej, chcemy, aby dostęp do rzadkich, oryginalnie wybarwionych, lub po prostu tradycyjnych roślin, miał każdy i w każdym zakątku Polski. Pracując na zasadach sklepu internetowego, zobowiązujemy się dla naszych Klientów wybierać najładniejsze okazy roślin, tak aby Klienci nie czuli, że kupują „kota w worku”.

Oprócz bogatej gamy asortymentu, który staramy się cały czas poszerzać, oferujemy bezpieczną dostawę, oraz chętnie odpowiemy na pytania dotyczące pielęgnacji.

W obecnej chwili, jesteśmy dla Was jedynie w internecie. Co oznacza, że rośliny wybieramy za Was my. Zamówienia dostarczamy na terenie całej Polski poprzez kurierów, a w wybranych dzielnicach Warszawy, dowozimy je osobiście. Włączyliśmy ostatnio również metodę odbioru osobistego. Wciąż się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom. Możemy również obiecać, że na kwiaciarni wyłącznie internetowej nie poprzestaniemy 🙂

Lista gatunków roślin

Poniżej przedstawiamy listę wszystkich gatunków roślin, które możesz zakupić w naszym sklepie Internetowym. Jeżeli okienko nie działa prawidłowo, kliknij tutaj.